Rotser Tarım Gıda

Yatırımcıların  beklentileri doğrultusunda, güncel teknolojilerden faydalanarak, bütçeye ve amaca uygun çözümler üreten bir kuruluştur.

+
Mutlu Müşteri

Ürün segmentimiz içinde, üretim seralarından fide seralarına, cam seralardan polikarbon seralara, muz, çilek, salatalık, domates, biber seralarına, hobi seralarından, topraksız kultür  sistemlere kadar, bölgesel iklimlere uygun çözümler bulunmaktadır. Ayrıca kuruluşumuz seralar için gerekli ekipmanları, sarf malzemelerini, konstrüksiyon, örtü malzemeleri ve kontrol sistemlerini de sağlamaktadır.

+ m2
Modern Seracılık Kurulumu

Tarafımızca tasarlanmış seralarda ana ilkemiz, maksimum verimi ve uygun maliyetle sağlamak ve eksiksiz altyapı ile uzun vadede oluşabilecek sorunların önüne geçmektir..

Tüm çalışmalarımızda Avrupa ve dünya standartlarında bölesel şartlara uygun tasarım ve üretim hammeddesi teariği ile sorunsuz sistemler kuruyoruz.

Dünya da endüstriyel tarımın önemli merkezlerinden biri olan Antalya ilinde organize sanayi bölgesinde 5000 m2 açık ve kapalı alanı olan fabrikamızda sera konstrüksiyon malzemelerinin %80’nini üretiyoruz.

+m2
Devam Eden Projeler

Firmamız, yurtiçi ve yurtdışındaki plastik ve cam seralar için anahtar teslim projeler yapmaktadır.  Seralarımız Türkmenistan Cumhuriyeti ile Özbekistan, Azerbaycan-MAKEDONYA-KIBRIS-LATVIYA-YUNANISTAN-GURCISTAM-MOLDOVYA-KAZAKISTAN - Kırgızistan ve Rusya Cumhuriyeti’ne ihraç edilirken; daha büyük pazarlara hitap etmek için hala büyük bir potansiyelimiz var.

Seraların müşterilerimize tesliminden sonra; her türlü lojistik destek ve üretim danışmanlık hizmeti ve üretim ekipmanları tedariği hizmeti de vermektedir.

2
3